Тендерная документация Шкафы

  Тендерная документация Шкафы тест

              Дані технічні вимоги є невід’ємною складовою пропозиції учасника торгів. Оформляються на фірмовому бланку за підписом керівника (підприємства, установи, організації) та скріплюються мокрою печаткою (за наявності).

              У разі надання еквівалентів заявленого предмету закупівлі учасник повинен подати ПОРІВНЯЛЬНУ ТАБЛИЦЮ технічних характеристик запропонованого ним та заявленого Замовником предмета закупівлі.

  Учасник визначає ціну на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, а також витрат на страхування, транспортування, завантажування, розвантажування, занос в приміщення, монтаж меблів та інших витрат (надати гарантійний лист у довільній формі).

  Учасник відповідає за одержання всіх необхідних дозволів, ліцензій, сертифікатів на товари, запропонованих на торги, та самостійно несе всі витрати на їх отримання.

  Транспортування, доставка за місцем призначення, розвантаження меблів виконується за рахунок Учасника.

  Гарантійний термін повинен складати не менше 24 місяців з дати підписання видаткової накладної (надати гарантійний лист).

  Чинний на дату розкриття сертифікат на систему якості ISO 9001 виробника продукції запропонованої для участі у процедурі закупівлі, засвідчений печаткою (при наявності) та підписом уповноваженої особи виробника.

  Чинний на дату розкриття сертифікат на систему екологічного менеджменту ISO 14001 виробника продукції запропонованої для участі у процедурі закупівлі, засвідчений печаткою (при наявності) та підписом уповноваженої особи виробника.

  Скан-копію сертифікату відповідності та/або декларації про якість, яким підтверджується відповідність Товару, що пропонується учасником, діючим в Україні державним нормам та стандартам, зокрема ДСТУ ГОСТ 22046:2004 «Меблі для навчальних закладів. Загальні технічні умови»

  Скан-копію висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи, яким підтверджується відповідність Товару, що пропонується учасником, діючим в Україні вимогам санітарного законодавства.

  У випадку якщо учасник не є виробником запропонованої для участі у процедурі закупівлі продукції у складі тендерної пропозиції надається лист виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України), або представника, дилера, дистриб'ютора, офіційно уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки Учасником товару, який є предметом даної процедури закупівлі. Лист повинен включати в себе: назву Учасника, номер оголошення, а також назву предмета закупівлі.

   

  Учасник-переможець у строк, що не перевищує 5 календарних днів повинен, при потребі надати Замовнику на вимогу  Замовника, Зразок Товару, що планується до поставки, а саме позиція 7. При не наданні Зразку, або не відповідності вимогам тендерної документації - тендерна пропозиція відхиляється.